Hakkımızda

Misyonumuz

Tarım ürünleri ve hizmetlerinde Türkiye’nin lider satış odaklı ve satış sonrası hizmetleri sunan kuruluşu olmaktır.

Vizyonumuz

Fayda Gözeten Performans vizyonu doğrultusunda tarım ve hayvancılık işine odaklanan, yurdumuzun arkasından dünyanın en büyükleri arasına girip, tohumdan , gübreye; vidadan traktöre; tarım için gerekli tüm ürünleri alıp satan TARIM AVM ‘si olmaktır. çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlara büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak müşterilerimiz için en kaliteli ve verimi yüksek ürünleri sunmayı, yaptığımız işlerden ülkemize katma değerler sağlamayı amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

Faaliyetlerimiz

Firmamız Kadınhanı, Ilgın ve Yunak ilçelerine bağlı; Atlantı, Kolukısa Çavdar, Saçıkara, Hacımehmetli, Hacıpirli, Başkuyu, Mahmudiye, Pusat, Düğer, Büyükoba, Kıllar, Özyayla, Eğrikuyu, Tavutlu, Turgut, Saray mevkilerinde sözleşmeli alım garantili yağlık ayçiçeği ekimi yaptırmaktadır. Şirket merkezimizden 50 km yarı çaplı bir alanda ; çiftçilerin tohum, gübre, tarım makinaları ve hayvan yemleri ihtiyaçlarını tedarik etmektedir. Bu faliyetlerinin yanında arpa, buğday, mısır ve ayçiçek hububatlarının alım satımını yapmaktadır.

Ayrıca , nemli alınan tahılların özellikle mısır ‘ın kurutulması yapılarak isteğe göre fabrikaların talep ettiği nem oranına göre kurutup, tane mısır satışı yapılmaktadır. Bölgenin tek mısır kuruma tesisine sahip firmasıdır.

Mülküyeti Firmamıza ait 45.000 m2 toplam alanda 3 adet 3.000 Tonluk kapalı depo , 5.000 m2 açık depolama alanı, 500 m2 idare binası ve 60 tonluk kantarı ve mısır kurutma tesisi ile Kadınhanı/Polatlı Karayolu üzerinde faliyetini sürdürmektedir. Geri kalan 30.000 m2 alanda sulu deneme ekimleri yapılmaktadır.

Tarihçemiz

2020

Büyümeye Devam Ediliyor

TAKIMCI TARIM, tarımsal ürün, danışmanlık ve aletler alanında hizmet ve faaliyetlerini her geçen gün geliştirerek büyümeye devam ediyor.

1994

Takımcı Tarım Kuruluşu

TAKIMCI TARIM, Mehmet Takımcı ve Ferrahi Takımcı Takımcı tarafından 1994 yılında Konya'nın Kadınhanı ilçesinde kuruldu.

1970

Bakkallık ve Yem Ticareti

Mustafa (Bora) Takımcı’nın bakkallık ve yem ticareti ile ticarete devam edildi.

1950

Petrol İstasyonu İşletmeciliği

Mehmet (Koca Memmet ) Takımcı tarafından petrol istasyonu işletmeciliği ticaretine başlandı.

bizimle tanışın

Sizlere Hizmet Vermekten Onur Duyarız

En kaliteli hizmeti en uyguna sağladığımızdan eminiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bize iletişim sayfamızda bulunan adres, mail ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Dededen toruna üç kuşantan beri devam etmekte olan ticari hayatımız; ticareti bilen bir ailenin ferdi olarak Mustafa Onur TAKIMCI tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Ocak 2015’te kurumsal kimliğine kavuşan firmamızın felsefesi, geçmişten bu güne firmamızı anlatabilecek Hz. Mevlâna’nın bir sözüdür;
  “Biz bu topraklara sevgiden başka tohum ekmedik.”

  ADRES

  Atlantı Mah. 125178 Sok. No: 13/A Kadınhanı/KONYA

  TELEFON

  0 (332) 836 10 05
  0 (332) 836 16 48

  EMAIL

  info@takimcitarim.com.tr
  onur@takimcitarim.com.tr
  bulent@takimcitarim.com.tr